Yakın Bölge Otelleri – Çeşme Tatil Alternatifleri

Yakın Yerler

Ege’nin incisi Çeşme, otel ve butik tesisleri, lüks işletmeleri ile konuklarını ağırlarken Çeşme’ye yakın oteller de bölgenin diğer alternatiflerini oluşturuyor. Altın kumlu plajlar, Ege ve Akdeniz lezzetlerinin sunulduğu restoranlar, tarihi taş evler, kaleler, ılıcalar ve doğal güzellikler meraklılarını bekliyor.

Sizler de Çeşme’ye yakın diğer tatil bölgelerinde konaklamak istiyorsanız; sörf ve dalış yapabileceğiniz, tekne turlarına katılabileceğiniz, fotoğraf çekebileceğiniz, lüks otellerde kalabileceğiniz, konserlere ve festivallere katılabileceğiniz tatil alternatifleri:

 

Butik Tatil Yerleri

Yaz tatilini Çeşme’de geçiren ancak diğer aylar için alternatif tatil bölgeleri arayanlar için ülkemizde birbirinden güzel butik tatil yerleri bulunuyor. Kalabalıktan uzak, hafta içi ve hafta sonu kaçamak yapabileceğiniz, ailece vakit geçirebileceğiniz bu tatil bölgelerinde kaliteli oteller de yer alıyor.

Butik tatil merkezleri mütevazi hizmetlerinin yanında özel plajlar, göl manzaralı odalar, trekking ve bisiklet turu aktiviteleri, spor salonları ve güzellik merkezleri, balayı ve doğum günü organizasyonları, toplantı imkanları sunuyor. En çok tercih edilen bölgeler ise:

 

Kış Tatil Bölgeleri

Ülkemiz yüksek dağlarıyla bizlere kış mevsiminde de tatil yapma şansı sunuyor. Yaz tatilini Çeşme’de geçirenler kış mevsiminde Uludağ, Kartepe ve Kartalkaya kayak merkezlerini tercih edebilirler. Kayak ve snowboard gibi kış sporlarının yapıldığı pistler, dağ manzaraları, ünlü sanatçıların konserleri, klasikleşmiş mangal partileri tatilcileri bekleyen imkanlardan sadece birkaçı.

SPA merkezlerinde rahatlatıcı masajlar yaptırabileceğiniz, kayak dersleri alabileceğiniz, kamp ve doğa gezileri yapabileceğiniz, bol bol kış fotoğrafı çekeceğiniz kaliteli ve en çok tercih edilen kış otelleri:

404
Not Found