Çeşme Tatil Yorumları – Oteller Hakkındaki Tavsiye ve Şikayetler

Çeşme otelleri ile ilgili; ziyaretçiler ve Facebook kullanıcıları tarafından yazılan yorumlar, değerlendirmeler, tavsiyeler ve şikayetler.

Çeşme Babaylon Hotel, 150 metre uzunluğundaki kumsalı, yeşil alanları ile dikkat çekiyor. Ayrıca sauna, masaj ve oyun alanlarıyla hizmet veriyor. Bar ve restoranlar ise otelin farklı bölümlerinde konumlanmış durumda.

Ceshme Plus Hotel & Beach 500 metre uzunluğundaki sahili, 23 dönüm arazi içindeki yeşil alanları ile konuklarına doğal bir ortam sunuyor. Otel içerisinde bar, restoran, beach club gibi bölümler yer alıyor.

2004 yılından beri misafirlerine hizmet veren Pırıl Hotel Thermal & Beauty SPA, 71’i süit olmak üzere 140 odaya sahiptir. Otel içerisinde 300 kişi kapasiteli restoranı, 2 adet açık yüzme havuzu, termal havuzu, fitnessi, saunası, hamamı, gece kulübü ve oyun odası bulunuyor.

1986 yılından beri Çeşme’de hizmet veren Otel İnkim, deniz manzaralı odalara sahiptir. VIP, famliy ve standart olmak üzere farklı tip oda seçenekleri sunan otelde ayrıca geniş bir plaj, güler yüzlü hizmet ve lezzetli yemekler bulunmaktadır.

1974 yılından beri misafirlerine Çeşme’de hizmet veren Altın Yunus Resort & Thermal Hotel, SPA merkezi, vücut bakımları, termal suyu ve açık – kapalı havuzları ile hizmet veriyor. Otelin 12 adet restoranı bulunuyor ve her birinde farklı menüler servis ediliyor.

Çeşme Antmare Otel; Deluxe ve Loft süit olmak üzere iki farklı oda tipi bulunmaktadır. Otel içerisinde SPA merkezi, havuz ve restoran gibi bölümlere yer verilirken sörf, kiteboard, trekking, go kart gibi aktiviteler yapılabilmektedir.

Çeşme merkeze ve marinaya yakın bir mesafede bulunan Ege Tulip Otel, standart, corner ve dublex odalarda hizmet veriyor. Misafirler havuza girebiliyor ayrıca sabah kahvaltılarını ve akşam yemeklerini burada yiyebiliyor.

Antmare Otel, Alaçatı Limanı’nda, bir plaj üzerinde yer alıyor. Açık yüzme havuzu, yöresel yemek servisleri ve barı ile misafirlerine hizmet veriyor. Ayrıca rüzgar sörfü ve trekking aktiviteleri için olanaklar sağlıyor.

طراحی سایتپارتیشنپارتیشن