• Sezen Akın
  Cevapla

  Çeşme’nin en güzel ve lüks oteli kuşkusuz burası… Havuzu ve SPA merkezi bir harika. Ama ben en çok restoranlarını ve barlarını sevdim. Her saat başka bir yerde yemek yiyorsunuz akşam eğlenceleri içinde başka bir yere gitmeye ihtiyaç duymadık.

 • Hayal Batum
  Cevapla

  Sheraton otel için ne yorum yapılabilir ki!!! Hepsi birbirinden güzel ama Çeşme’deki bir başka sanki. Fırsat buldukça ailecek buraya tatile geliyoruz. Bu yaz içinde planlarımız bu yönde olacak.

 • Şeyma Aslan
  Cevapla

  Alaçatı otel tercihleri arasında seçtiğim en iyi otellerden biriydi. Ailemle beraber huzurlu vakit geçirebildiğim bir oteldi. Artık yaz tatillerinde sürekli tercih edeceğim bir otel olacak.

 • Seda eler
  Cevapla

  Yemekleri plajı temizliği harika Tam kafa dinlemek için yapılmış bir yer oldukça memmun kaldık eğlence konusunda pek bir şey yok ama gitmeye değer

Sen de Yorum Yaz

Çeşme'de konaklamış veya konaklama yapmak isteyen tatilciler kendi görüşlerini yazarak Çeşme'de tatil yapacak misafirlerle deneyimlerini paylaşabilirler. Otellerde konaklamış misafirler yorum ve şikayetlerini yazarak hizmet kalitesinin yükseltilmesine katkı sağlayabilirler.

9 / 10

Değerlendirme Puanı

Değerlendirme puanları, otelde konaklayan siz müşterilerimiz tarafından belirlenmektedir.

Temizlik
9   
Rahatlık
7   
Konum
9   
Personel
8   
Hizmet
8   
Fiyatı
10   

Çeşme Otel Yorumları »

En Çok Tercih Edilen Çeşme Otelleri

طراحی سایتپارتیشنپارتیشن